כתיבת מאמרים

בכדי לפרסם מאמר באתר, עליך לעמוד לפחות בתנאי אחד:

  • פיתחת בעצמך את השיטה ואת/ה כבר מכשיר/ה מטפלים בשיטתך או מפיץ/ה את הידע באמצעות ספר, קורסים או סדנאות או בכל דרך אחרת ובלבד שמדובר כבר בהפצה לקהל יעד משמעותי שעושה בה שימוש.
  • את/ה משמשי/ת נציגים רשמיים של השיטה בארץ.
  • את/ה עומד/ת בראש איגוד מקצועי של השיטה או מונית מטעם איגוד כזה לייצג את השיטה.
  • במקרה חריג שאינו מתאים לסעיפים הנ״ל הבקשה תעלה להתייעצות נוספת עם הנהלת המיזם.

כתיבת מאמר נמשכת מספר שבועות שבהם צוות המאגר בודק ועורך יחד אתכם את החומר ומוודא שהמאמר אכן עומד בקריטריונים של המאגר. העלות עומדת כיום על ארבעת אלפים שקלים פלוס מע"מ למאמר. היא צפויה לעלות בהמשך.

מדוע כדאי להשקיע בכתיבת מאמר?

  1. תמיכה במיזם חברתי חשוב: כאשר אתם משקיעים בכתיבת מאמר על השיטה שלכם אתם גם תומכים ומקדמים את מיזם "רפואה שלמה – עידן חדש ברפואה" ולוקחים חלק בשינוי מערכת הבריאות בישראל וביצירת מערכת בריאות הוליסטית אמיתית. המימון המתקבל במסגרת פיתוח מאגר השיטות מאפשר לנו להמשיך ולהכין את התשתית לשלבים המתקדמים יותר של המיזם.
  2. כל השותפים במאגר נרתמים לפרסם זה את זה: מידי חודש-חודשיים אנו נבצע פרסום יזום של כל המאמרים במאגר בשיטת "שיווק שותפים". כל כותבי המאמרים יפרסמו יחד ברשימות התפוצה שלהם ובדפי הפייסבוק את המאגר עם רשימת המאמרים העדכנית שבו. כבר עכשיו מדובר בתפוצה של למעלה ממאה אלף איש והיא גדלה משבוע לשבוע. הפרסום הקרוב מתוכנן להתבצע באמצע ינואר!
  3. התממשקות עם מאגר המטפלים: כל מטפל בשיטה שלכם יפרסם אתכם. בחודשים הקרובים נקים את מאגר המטפלים של המיזם. כל מטפל ירשום בדף האישי שלו את כל השיטות שבהן הוא עושה שימוש. השם של כל שיטה בדף המטפל יקושר למאמר הרלוונטי במאגר השיטות וכך למעשה כל מטפל בשיטה שלכם יפרסם את המאמר שלכם שוב ושוב.
  4. אתם הופכים להיות האוטוריטה בתחום שלכם: כיוון שהמאגר בנוי כמו אנציקלופדיה של שיטות טיפול, לכל שיטה יוקדש מאמר ראשי יחיד. לכן, אם תשקיעו בכתיבת הערך עבור השיטה שלכם, תזכו ביתרון שיווקי ניכר.
  5. כל השיטות ייוצגו כאן בסופו של דבר: אנו מקימים מאגר שנועד להכיל את כל שיטות הריפוי בישראל. בסופו של דבר גם השיטה שלכם תיוצג כאן. אם כך, מדוע לא לייצג אותה כבר עכשיו?
  • הערה: המאגר והמיזם כולו מנוהלים על ידי "שירותי בריאות משולבים בע"מ (חל"צ)", שהיא חברה לתועלת הציבור, כלומר מוסד ללא כוונת רווח. כל ההכנסות מושקעות חזרה בקידום המיזם לטובת הציבור!

מוכנים לכתוב את המאמר או רוצים לברר עוד מידע? אנא פנו אלינו בטופס "צור קשר" ונחזור אליכם בהקדם.